Informace k termínům vyšetření

Vážení rodiče, zákonní zástupci, zletilí klienti,
v poslední době se na nás obracíte se stále větším počtem žádostí o poskytnutí poradenské služby. Rádi bychom vám vyhověli v co nejkratším čase, avšak poradenská práce má daná pravidla a nelze ji urychlit na úkor kvality. Vzhledem k obrovskému převisu poptávky vyřizujeme aktuálně žádosti z období únor – březen. Kdo se chcete objednat nyní, je třeba počítat s termínem v září – říjnu.

Toto se netýká akutních mimořádných naléhavých případů – krizové poradenské intervence, ty se snažíme (ve spolupráci se školami) řešit neprodleně.

Žádáme vás proto o trpělivost. Standardně dáváme do 30 dnů na vědomí termín návštěvy. Při dnešních delších objednacích lhůtách však doporučujeme, abyste vyčkali sdělení termínu nejpozději v přípravném týdnu, tj. poslední týden v srpnu. Pokud byste termín neobdrželi, kontaktujte nás hned zpočátku září telefonicky (tel. 541 422 822) nebo e-mailem (poradna@pppbrno.cz)

Děkujeme za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Poradna. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.