Poskytování poradenských služeb na odloučených pracovištích Ivančice a Židlochovice

Od 1.9. 2017 je ukončen provoz na pracovišti PPP v Židlochovicích a od 1.1. 2018 uzavíráme i pracoviště v Ivančicích.
Žadatelům o poskytnutí služby v naší poradně z oblasti Židlochovicka a Ivančicka jsme připraveni věnovat se na pracovišti Lomená 44 v Brně-Komárově, kam byla přesunuta celá agenda těchto pracovišť včetně pracovníků.
Důvodem pro tento krok bylo zabezpečení plnění úkolů daných vyhláškou o poskytování poradenských služeb, kdy se nedaly komplexně zabezpečit všechny požadované činnosti (zejm. kvůli neúplnému počtu pracovníků/profesí a omezeným možnostem zastupování).
Dostupnost pracoviště Lomená: bus č. 40, 48, 63, 67 a 509; (zast. Sazenice) 49, 64. 50 a E50 zast. Mariánské nám.; dále tram. č. 12 (konečná Komárov).
Věříme, že čas strávený cestováním vám vynahradíme kvalitní poradenskou péčí, kterou na pracovišti Lomená 44 poskytujeme a že budete s našimi službami spokojeni.

ředitel PPP Mgr. L. Mikulášek

Nové formuláře

V sekci dokumenty ke stažení byly přidány aktuální formuláře: Školní dotazník integrovaného žáka a Vyhodnocení podpůrných opatření 2.-5. st.

Důležitá informace

Z důvodu dočasného odstavení stávajících linek na pracovišti Kohoutova 4 je možné se dovolat na nové telefonní číslo  541 422 822, které bude od nového roku sloužit k výhradně k objednávání poradenské služby v rámci celé PPP Brno (tedy všech pracovišť – Hybešova, Kohoutova, Lomená a Zachova).

Děkujeme za pochopení